Tüm Müsabakalar

Tüm Yozgat Amatör Ligi Müsabaka Programı ve Hakem/Gözlemci atamalarını aşağıdaki tablodan takip edebilir, sorgulamalar yapabilirsiniz.

Başlangıç Tarihi : Başlangıç tarihi hatalı girildi
Bitiş Tarihi : Bitiş tarihi hatalı girildi
Sezon : Sezon alanı hatalı girildi
Lig : Lig alanı hatalı girildi

Güncel müsabakalar :

 


Tarih Lig Müsabaka Hakem 1. Yardımcı 2. Yardımcı 4. Hakem Gözlemci
19.05.2019 16:00 2. Amt. S.H.Ç.E.K YOZGAT SPOR KLUBÜ - SARAYSPOR CELİL DEMİRCAN MUHAMMED BUĞRA KARACA ALPEREN KURT - SELAMİ METE
19.05.2019 15:00 2. Amt. SARAYKENTSPOR - ÇANDIRSPOR YUNUS EMRE GÜZAR SEZGİN ERCİYAS İBRAHİM ÇOBAN - SERHAT ALPER
19.05.2019 14:00 2. Amt. BİŞEKSPOR - YOZGAT DİVANLI GENÇLERBİRLİĞİ SPOR (0 - 6) RECEP ŞARMAN NAZMİYE ÇORUMLUOĞLU SİNAN TALAY - SERDAR BİÇER
18.05.2019 15:00 U-16 SORGUN GENÇLİKSPOR - YEMENOĞLU YOZGATSPOR SÜLEYMAN ERKILIÇ AHMET SONER ERDOĞAN MUSTAFA BAŞOL SORGUNLU - -
12.05.2019 16:00 2. Amt. YOZGAT DİVANLI GENÇLERBİRLİĞİ SPOR - SARAYSPOR (4 - 0) ADEM NAZLI DURSUN ZEYREK MUHAMMED BUĞRA KARACA - SERDAR BİÇER
12.05.2019 14:00 2. Amt. BİŞEKSPOR - SARAYKENTSPOR KERİM TOPRAKSEVEN ABDULKADİR ÖZKAN NAZMİYE ÇORUMLUOĞLU - SELAMİ METE
11.05.2019 15:00 2. Amt. ÇANDIRSPOR - S.H.Ç.E.K YOZGAT SPOR KLUBÜ (3 - 3) RECEP ŞARMAN AHMET SONER ERDOĞAN MUSTAFA BAŞOL SORGUNLU - TOLGA HANAYOĞLU
05.05.2019 11:00 U 19 LİGİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI GRUP MÜSABAKALARI YENİ MAHALLE BELEDİYE SPOR - KIRIKKALE YAHŞİHAN SPOR (3 - 0) ADEM NAZLI SEZGİN ERCİYAS BİROL ÖZKAN - YASİN ARPAÇ
04.05.2019 16:00 2. Amt. S.H.Ç.E.K YOZGAT SPOR KLUBÜ - BİŞEKSPOR (6 - 2) BERKAN GÖKTÜRK BELTEKİN ALPEREN KURT SİNAN TALAY - SERDAR BİÇER
04.05.2019 15:00 U-16 YERKÖYSPOR - SORGUN GENÇLİKSPOR RECEP ŞARMAN BÜŞRA ÇİÇEK UMURKAN BUĞRA YÜCEL - -
04.05.2019 15:00 2. Amt. SARAYKENTSPOR - YOZGAT DİVANLI GENÇLERBİRLİĞİ SPOR (4 - 2) ZEKERİYA BOLAT M.CEMİL COŞKUNER ENES ŞAHİN - YAKUP YILMAZ
04.05.2019 14:00 2. Amt. SARAYSPOR - ÇANDIRSPOR (5 - 0) MUHAMMED BUĞRA KARACA ABDULKADİR ÖZKAN MEHMET SALİH METİN - SERDAR BİÇER
04.05.2019 14:00 U 19 LİGİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI GRUP MÜSABAKALARI KIRIKKALE YAHŞİHAN SPOR - ERZİNCAN ENERJİ BELEDİYE SPOR (0 - 0) İBRAHİM ÇETİN DURSUN ZEYREK HALİL CAN ÖZGER - İLKER DEMİR
04.05.2019 11:00 U 19 LİGİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI GRUP MÜSABAKALARI YENİ MAHALLE BELEDİYE SPOR - ERBAA GÜREŞ İHTİSAS SPOR (5 - 1) SÜLEYMAN ERKILIÇ AHMET SONER ERDOĞAN MUSTAFA BAŞOL SORGUNLU - TOLGA HANAYOĞLU
03.05.2019 14:00 U 19 LİGİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI GRUP MÜSABAKALARI ERBAA GÜREŞ İHTİSAS SPOR - KIRŞEHİR MUCUR SPOR (7 - 1) KERİM TOPRAKSEVEN ABDULKADİR ÖZKAN ALPEREN KURT - SERHAT ALPER
03.05.2019 11:00 U 19 LİGİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI GRUP MÜSABAKALARI ERZİNCAN ENERJİ BELEDİYE SPOR - YENİ AMASYA SPOR (1 - 3) BERKAN GÖKTÜRK BELTEKİN İBRAHİM ÇOBAN M.CEMİL COŞKUNER - TOLGA HANAYOĞLU
02.05.2019 15:00 U-16 SORGUN GENÇLİKSPOR - Y.YOZGATSPOR 1959 NAZMİYE ÇORUMLUOĞLU İBRAHİM YILDIZ SEZGİN ERCİYAS - -
02.05.2019 14:00 U 19 LİGİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI GRUP MÜSABAKALARI KIRIKKALE YAHŞİHAN SPOR - YENİ AMASYA SPOR (4 - 1) ŞAKİR AÇIKGÖZ RECEP ŞARMAN MUHAMMED BUĞRA KARACA - SERHAT ALPER
02.05.2019 11:00 U 19 LİGİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI GRUP MÜSABAKALARI KIRŞEHİR MUCUR SPOR - YENİ MAHALLE BELEDİYE SPOR (1 - 8) CELİL DEMİRCAN AHMET SONER ERDOĞAN MUSTAFA BAŞOL SORGUNLU - TOLGA HANAYOĞLU
01.05.2019 16:00 2. Amt. S.H.Ç.E.K YOZGAT SPOR KLUBÜ - YOZGAT DİVANLI GENÇLERBİRLİĞİ SPOR (2 - 2) SÜLEYMAN ERKILIÇ AHMET SONER ERDOĞAN MUSTAFA BAŞOL SORGUNLU - SERHAT ALPER
Amatör Lig Programına ulaşmak için tıklayınız
Haber Arşivine ulaşmak için tıklayınız
Kurallar ve Talimatlar hakkında bilgi almak için tıklayınız
Fotoğraflarla TFFGHD Yozgat
TFFGHD ye ait dökümanlara ulaşmak için tıklayınız
logolar
Güncel Müsabakalar | Müsabaka Arşivi | Fikstür | Aday Hakem Başvurusu | Site Haritası | İletişim
TFFHGD © 2015 - Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Yozgat Futbol Yönetim Sistemi