Tüm Müsabakalar

Tüm Yozgat Amatör Ligi Müsabaka Programı ve Hakem/Gözlemci atamalarını aşağıdaki tablodan takip edebilir, sorgulamalar yapabilirsiniz.

Başlangıç Tarihi : Başlangıç tarihi hatalı girildi
Bitiş Tarihi : Bitiş tarihi hatalı girildi
Sezon : Sezon alanı hatalı girildi
Lig : Lig alanı hatalı girildi

Güncel müsabakalar :

 


Tarih Lig Müsabaka Hakem 1. Yardımcı 2. Yardımcı 4. Hakem Gözlemci
21.10.2018 14:00 1. Amt SORGUN GENÇLİKSPOR - AKDAĞMADENİSPOR KERİM TOPRAKSEVEN RECEP ŞARMAN HALİL REFİK ÇETİN - MEHMET KUTLU
21.10.2018 13:00 1. Amt ÇEKEREK BELEDİYESPOR - ŞEFAATLİ BELEDİYESPOR ADEM NAZLI ABDULKADİR ÖZKAN MUHAMMED BUĞRA KARACA - SELAMİ METE
21.10.2018 12:00 1. Amt SORGUN BELEDİYESPOR - YOZGAT ÇAMLIKSPOR SÜLEYMAN ERKILIÇ AHMET SONER ERDOĞAN MUSTAFA BAŞOL SORGUNLU - ÖMER KARATAŞLIK
29.04.2018 15:00 2. Amt ÇİĞDEMLİ SPOR - YOZGAT BELEDİYESPOR MESUT HAKALMAZ AHMET SONER ERDOĞAN MUSTAFA BAŞOL SORGUNLU - YASİN ARPAÇ
29.04.2018 14:00 1. Amt YENİ FAKILI GENÇLİK SPOR - ÇEKEREK BELEDİYESPOR ADEM NAZLI BURAK BATANAY İBRAHİM ÇETİN - SELAMİ METE
29.04.2018 14:00 1. Amt BİŞEKSPOR - SARAYSPOR KERİM TOPRAKSEVEN ALİ BAHADIR AY MUHAMMED BUĞRA KARACA - İBRAHİM AKDOĞAN
21.04.2018 15:00 2. Amt TUZKAYA F.K. - ÇİĞDEMLİ SPOR CAN İSA UYAR AHMET SONER ERDOĞAN VELİ BATUHAN BOZKURT - İBRAHİM AKDOĞAN
08.04.2018 15:00 2. Amt YOZGAT BELEDİYESPOR - ÇİĞDEMLİ SPOR DURSUN ZEYREK BERKAN GÖKTÜRK BELTEKİN ERCAN BOLAT - MEHMET KUTLU
08.04.2018 14:00 2. Amt ÇEKEREK BELEDİYESPOR - YENİ FAKILI GENÇLİK SPOR KERİM TOPRAKSEVEN CAN İSA UYAR MUHAMMED BUĞRA KARACA - YASİN ARPAÇ
08.04.2018 13:00 2. Amt SARAYSPOR - BİŞEKSPOR ADEM NAZLI ABDULKADİR ÖZKAN HALİL REFİK ÇETİN - YAKUP YILMAZ
07.04.2018 15:00 U-19 YOZGATSPOR 1959 - BOZOKSPOR CELİL DEMİRCAN CAN İSA UYAR MERVE SÜLEYMANOĞLU - İBRAHİM AKDOĞAN
01.04.2018 14:00 2. Amt ÇİĞDEMLİ SPOR - TUZKAYA F.K. GÖKHAN ÇALIŞKAN MUSTAFA BAŞOL SORGUNLU MUHAMMED BUĞRA KARACA - YAKUP YILMAZ
01.04.2018 14:00 2. Amt ÇEKEREK BELEDİYESPOR - BİŞEKSPOR ADEM NAZLI BURAK BATANAY CAN İSA UYAR - İBRAHİM AKDOĞAN
01.04.2018 14:00 2. Amt YENİ FAKILI GENÇLİK SPOR - SARAYKENTSPOR KERİM TOPRAKSEVEN RECEP ŞARMAN ASIM DOĞRU - MEHMET KUTLU
01.04.2018 12:00 U-15 SORGUN BELEDİYESPOR - YOZGATSPOR 1959 GÖKHAN ÇALIŞKAN MUSTAFA BAŞOL SORGUNLU MUHAMMED BUĞRA KARACA - -
31.03.2018 16:00 2. Amt YOZGAT BELEDİYESPOR - ŞEFAATLİ BELEDİYESPOR CAN İSA UYAR RECEP ŞARMAN HALİL CAN ÖZGER - SELAMİ METE
31.03.2018 12:00 U-19 YOZGATSPOR 1959 - BOZOKSPOR CELİL DEMİRCAN CAN İSA UYAR MUSTAFA BAŞOL SORGUNLU - İBRAHİM AKDOĞAN
25.03.2018 15:00 1. Amt BOZOKSPOR - SORGUN BELEDİYESPOR MESUT HAKALMAZ AHMET SONER ERDOĞAN CAN İSA UYAR - SELAMİ METE
25.03.2018 13:00 1. Amt SARIKAYA BELEDİYESPOR - ŞEFAATLİSPOR KERİM TOPRAKSEVEN MUHAMMED BUĞRA KARACA MERVE HÜSEYİNBAŞ - YASİN ARPAÇ
25.03.2018 12:00 1. Amt YOZGAT İL ÖZEL İDARE SPOR - YOZGAT ÇAMLIKSPOR GÖKHAN ÇALIŞKAN RECEP ŞARMAN MUSTAFA BAŞOL SORGUNLU - YAKUP YILMAZ
Amatör Lig Programına ulaşmak için tıklayınız
Haber Arşivine ulaşmak için tıklayınız
Kurallar ve Talimatlar hakkında bilgi almak için tıklayınız
Fotoğraflarla TFFGHD Yozgat
TFFGHD ye ait dökümanlara ulaşmak için tıklayınız
logolar
Güncel Müsabakalar | Müsabaka Arşivi | Fikstür | Site Haritası | İletişim
TFFHGD © 2015 - Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Yozgat Futbol Yönetim Sistemi