Tüm Müsabakalar

Tüm Yozgat Amatör Ligi Müsabaka Programı ve Hakem/Gözlemci atamalarını aşağıdaki tablodan takip edebilir, sorgulamalar yapabilirsiniz.

Başlangıç Tarihi : Başlangıç tarihi hatalı girildi
Bitiş Tarihi : Bitiş tarihi hatalı girildi
Sezon : Sezon alanı hatalı girildi
Lig : Lig alanı hatalı girildi

Güncel müsabakalar :

 


Tarih Lig Müsabaka Hakem 1. Yardımcı 2. Yardımcı 4. Hakem Gözlemci
26.05.2024 15:00 2.AMATÖR KÜME YERKÖY VOLKAN SPOR - ÇANDIR SPOR DURSUN ZEYREK MUSTAFA OSMAN KIRMIZIATEŞ HİMMET YUŞA TAŞKINGÜL - İLKER DEMİR
26.05.2024 12:00 2.AMATÖR KÜME YERKÖY SPOR - KALE AKINCILAR SPOR KERİM TOPRAKSEVEN ARKIN ATASOY YUSUF ALANLI - MUHAMMED DOĞRU
25.05.2024 15:00 U-17 YERKÖY VOLKAN SPOR - SORGUN BELEDİYE SPOR AHMET KÖSE MUHAMMED BUĞRA KARACA SABUR GÜL CAN - SERHAT ALPER
25.05.2024 15:00 2.AMATÖR KÜME SARAY SPOR - ÇEKEREK BELEDİYESİ SPOR BİLAL YAŞAR MUSTAFA AKSOY EYÜP SEFA ÜRKÜT - BURAK BATANAY
19.05.2024 17:00 U-17 YURDUM GENÇLİK VE SPOR - YERKÖY VOLKAN SPOR MUHAMMED BUĞRA KARACA ALİ GÖG HİMMET YUŞA TAŞKINGÜL - -
19.05.2024 15:00 1 AMT. PLAY OFF YOZGAT İL ÖZEL İDARESİ SPOR - BOĞAZLIYAN BELEDİYE SAĞLIK SPOR MUTLU DEMİR MUHAMMED BUĞRA KARACA ALİ GÖG - -
18.05.2024 15:00 1.AMATÖR KÜME ÇANDIR SPOR - ÇEKEREK BELEDİYESİ SPOR SÜLEYMAN ERKILIÇ AHMET SONER ERDOĞAN ARKIN ATASOY - İBRAHİM AKDOĞAN
18.05.2024 14:00 2.AMATÖR KÜME SARAY SPOR - YERKÖY VOLKAN SPOR MUSTAFA OSMAN KIRMIZIATEŞ EYÜP SEFA ÜRKÜT SABUR GÜL CAN - BURAK BATANAY
18.05.2024 12:00 2.AMATÖR KÜME KALE AKINCILAR SPOR - YENİ FAKILI GENÇLİK SPOR BİLAL YAŞAR MUSTAFA AKSOY MUSTAFA OSMAN KIRMIZIATEŞ - LEVENT ANIL SÖNMEZ
16.05.2024 13:00 KADINLAR 3.LİG PLAY OFF HAYMANA BELEDİYE SPOR - BOYABAT EĞİTİM SPOR AHMET KÖSE DURSUN ZEYREK MUHAMMED BUĞRA KARACA - İBRAHİM AKDOĞAN
14.05.2024 17:00 U-17 YERKÖY SPOR - YERKÖY VOLKAN SPOR ALİ GÖG ÇAĞATAY MERAL AYŞEGÜL AKDENİZ - -
14.05.2024 15:00 KADINLAR 3.LİG PLAY OFF DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR - BOYABAT EĞİTİM SPOR AHMET KÖSE DURSUN ZEYREK MUHAMMED BUĞRA KARACA - SELAMİ METE
14.05.2024 12:00 KADINLAR 3.LİG PLAY OFF HAYMANA BELEDİYE SPOR - KADİRLİ SAVRUNSPOR AHMET KÖSE DURSUN ZEYREK MUHAMMED BUĞRA KARACA - SERHAT ALPER
12.05.2024 15:30 2.AMATÖR KÜME YERKÖY VOLKAN SPOR - ÇEKEREK BELEDİYESİ SPOR SÜLEYMAN ERKILIÇ AHMET SONER ERDOĞAN HİMMET YUŞA TAŞKINGÜL - LEVENT ANIL SÖNMEZ
12.05.2024 15:30 1 AMT. PLAY OFF BOĞAZLIYAN BELEDİYE SAĞLIK SPOR - SORGUN BELEDİYE SPOR (0 - 3) AHMET KÖSE MUHAMMED BUĞRA KARACA MUHAMMET KÜRŞAT ŞENYÜZ - İBRAHİM AKDOĞAN
12.05.2024 15:30 1 AMT. PLAY OFF YOZGATSPOR 1959 FK. - YOZGAT İL ÖZEL İDARESİ SPOR ADEM NAZLI ARKIN ATASOY ALİ GÖG - İLKER DEMİR
12.05.2024 13:00 2.AMATÖR KÜME YERKÖY SPOR - YENİ FAKILI GENÇLİK SPOR DURSUN ZEYREK SERVET EYLÜL ÇAĞATAY MERAL - SERHAT ALPER
12.05.2024 12:30 2.AMATÖR KÜME SARAY SPOR - ÇANDIR SPOR ÖMER AY MUSTAFA AKSOY EYÜP SEFA ÜRKÜT - BURAK BATANAY
11.05.2024 14:00 U-17 SORGUN BELEDİYE SPOR - AKDAĞMADENİ SPOR BİLAL YAŞAR SERVET EYLÜL DİLARA GÖKTAŞ - MUHAMMED DOĞRU
07.05.2024 17:00 U-15 YOZGAT BELEDİYESİ BOZOK SPOR - YAPITUR 66 YOZGATSPOR DURSUN ZEYREK MUHAMMET KÜRŞAT ŞENYÜZ ALİ GÖG - -
Amatör Lig Programına ulaşmak için tıklayınız
Haber Arşivine ulaşmak için tıklayınız
Kurallar ve Talimatlar hakkında bilgi almak için tıklayınız
Fotoğraflarla TFFGHD Yozgat
TFFGHD ye ait dökümanlara ulaşmak için tıklayınız
logolar
Güncel Müsabakalar | Müsabaka Arşivi | Fikstür | Aday Hakem Başvurusu | Site Haritası | İletişim
TFFHGD © 2015 - Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Yozgat Futbol Yönetim Sistemi